BETON SANTRALİ - BRİKET - PARKE - BORDÜR MAKİNESİ


Eco 5.1 Yarı Otomatik Sistem Tanıtımı
 

Tek Harç Kovalı - Yarı Otomatik İşletim Sistemi - Manuel Palet Taşıma Sistemi - Tam Otomatik Harç Sistemi (Bunker Ve Çimento Silosuz) - Günlük 5.000 Adet 20 Lik Briket - 15 m³ / Saat Hazır Beton Üretim Kapasitesi - Max. 1 x OT Konteyner Sevkiyat Hacmi - 55 m²  İmalat Kurulum Sahası - Toplam 22 Kw Enerji Gereksinimi - 55 x 115 Palet Ölçüsü Ve Max. 6 Kişi İle Üretim Yapabilme Kabiliyetine Sahip İdeal Bir Makinedir. 24 Saat Çalışma Esasına Göre Dizayn Edilmiştir. Özel Vibro Motorları Sayesinde Yüksek Üretim Kapasitesi İle 2 / 25 cm. Arası Yüksekliği Olan Her Türlü Taş Üretimi Yapabilmenize Olanak Sağlar. Eco 5.1 Modeline Alternatif, Daha Üst Versiyonlar Olan Classic - Elegance - Avantgarde Veya Yumurtlayan Diamond   Modellerini Tercih Edebilirsiniz. 

Neden Compact ?

İmalatını Planladığınız Farklı Mamüller İçin Artık Ayrı Ayrı Makinalar Almanıza Gerek Yok. 
Yeni Nesil Compact Makinalar  Sayesinde

Bir İnşaatın Yapılabilmesi İçin Gereken: Hazır Beton - Asmolen - Briket Cinsi Mamüller İle, Beton Parke - Bordür Ve Bahçe Blokları Gibi Mamulleri Aynı Makinayı Kullanarak Üretmenize Olanak Sağlıyoruz. Yıllarca Gerek Kendi Yaptığımız İmalatlarda, Gerek Sektördeki Diğer Firmaların Yaptığı İmalatlarda Kullanıcıların Yaşadığı Tüm Sorunları Arge Bölümümüz İle Oluşturduğumuz Compact Modeli İle Yeni Çözümler Sunduk. Yatırım Bütçenizi Zorlamadan Baz Model Olarak Satın Alacağınız Compact Sistemini İhtiyacınıza Göre Geliştirebilir Şekliyle Dizayn Ettik.

Neden Biz ?

İhracata Göre Kurulmuş Altyapı Ve Deneyimli Kadro İle 24 Saat Online Destek Sabit Fiyat Garantisi İle Güvenli Ticaret Her Bütçeye Uygun Ticari Şartlar Tercih Edilen Dilde Müşteri Temsilcisi İle Kolay İletişim Tercih Edilen Dilde Uluslararası Kontrat Kampanyalar Sayesinde Tek Noktadan Ürün Temini Zamanında Üretim - Zamanında Teslim - Zamanında Montaj Stoklu Ve Her Yerde Bulunabilen Yedek Parça İmalat Sürecini Web Sitesi Üzerinden Canlı Takip Etme Olanağı Sevk Edilen Mallarınızı Web Sitemiz Üzerinden Canlı Takip Edebilme Olanağı Ücretsiz Altyapı Hazırlık Projesi Ücretsiz  Devreye Alma Ve Test Üretimi Ücretsiz Operatörlük Eğitimi Ve Sertifikası Özel Banka Anlaşmaları İle Vadeli Alım Kolaylığı Leasing Ve Akreditif İle Ticaret Yapma İmkanı 2 + 3 = 5 Yıl Garanti Süresi Dünyanın Her Yerine 72 / 120 Saat Aralığı Müdahale Garantisi.

ECO 5.1 - ÖZEL KALIP MODELLERİ

KURULUM ŞEMASI

kurulum şeması

TEKNİK ÖZELLİKLER

 TEKNİK ÖZELLİKLER
 Harç Kova Sayısı Ve Kapasitesi        Tek Kova / 1 m³  Hidrolik Yağ Tankı Kapasitesi  80 Lt.
 Makine Kumanda Şekli     Yarı Otomatik  Hidrolik Basıncı  120 Bar
 Harç Sistemi Kumanda Şekli   Tam Otomatik (Ölçekli)  Hidrolik Motor Gücü  7,5 Kw
 Üst Vibratör Motor Gücü   0,37 Kw (Opsiyonel)  Tesis Toplam Güç Kullanımı  22 Kw
Alt Vibratör Motor Gücü   0,65 Kw x 2 Adet  Min - Max Ürün Yüksekliği  2 cm - 25 cm
 Vibrasyon Soğutma Kapasitesi   22.000 Kcal  Tahta Palet Ölçüsü  55 x 115 x 5 cm
 Dış Şase Boyutları    100 x 150 x 5 mm Kutu Profil  Üretim Kapasitesi  100 - 120 Palet / Saat
Makine Boyutları   230 cm x 730 cm x 250 cm  Tesis Toplam Ağırlığı  6.200 Kg

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Vess; Beton Kilit Parke Makinası, Briket Makinası - Bims Makinası, Beton Santralleri ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibari İle Başlamıştır, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş ve 23 Farklı Ülkeye İhracat Gerçekleştirme Başarısı İle Sektörün Lider Firmasıdır...

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail [email protected]
 
mail Pazartesi - Cumartesi
© 2017 - 2021 | Tüm Hakları Saklıdır. Her Hakkı Beyazlı Group'a Aittir.