BETON SANTRALİ - BRİKET - ASMOLEN MAKİNESİ


Diamond 12.1 - Yarı Otomatik Sistem Tanıtımı

Tek Harç Kovalı Yumurtlayan Makina - Yarı Otomatik İşletim Sistemi - Tam Otomatik Harç Sistemi (Bunker Ve Çimento Silolu) - Günlük 12.000 Adet 20 Lik Briket 30 m³ / Saat Hazır Beton Üretim Kapasitesi - Maxımum. 2 x OT Konteyner Sevkiyat Hacmi - 55 m² İmalat Kurulum Sahası - Toplam 30 Kw Enerji Gereksinimi - 2 Kişi İle Üretim Yapma Kabiliyetine Sahip Bir Makinadır. 24 Saat Çalışma Esasına Göre Dizayn Edilmiştir. Diamond 12.1 Yumurtlayan Modeline Alternatif Diamond 8.1 İle Sabit Versiyonlarımız Olan Eco - Classic - Elegance Veya Avantgarde Modellerini Tercih Edebilirsiniz.

Neden Compact ?

İmalatını Planladığınız Farklı Mamüller İçin Artık Ayrı Ayrı Makinalar Almanıza Gerek Yok.

Yeni Nesil Compact Makinalar Sayesinde Bir İnşaatın Yapılabilmesi İçin Gereken Hazır Beton - Briket - Bordür - Asmolen Ve Lento Cinsi Tüm Mamülleri, Palet Gereksinimi Olmadan, Tek Yerde Üretilebilmenize İmkan Sağlıyoruz. Dar Alanlarda Yüksek Üretim Kapasitesine Sahip, Her Anlamda Ekonomik Ve İsteğe Göre; Sonradan Birçok Opsiyonel Ekipman İlavesi Yaparak Geliştirilebileceğiniz Profesyonel Bir Makine Sistemidir. Yıllarca Gerek Kendi Yaptığımız İmalatlarda, Gerek Sektördeki Diğer Firmaların Yaptığı İmalatlarda Siz Kullanıcıların Yaşadığı Tüm Sorunları Arge Bölümümüz İle Oluşturduğumuz Compact Modeli İle Yeni Çözümler Sunduk. Yatırım Bütçenizi Zorlamadan Baz Model Olarak Satın Alacağınız Compact Sistemini İhtiyacınıza Göre Geliştirebilir Şekilde Dizayn Ettik.

Neden Biz ?

İhracata Göre Kurulmuş Altyapı Ve Deneyimli Kadro İle 24 Saat Online Destek Sabit Fiyat Garantisi İle Güvenli Ticaret Her Bütçeye Uygun Ticari Şartlar Tercih Edilen Dilde Müşteri Temsilcisi İle Kolay İletişim Tercih Edilen Dilde Uluslararası Kontrat Kampanyalar Sayesinde Tek Noktadan Ürün Temini Zamanında Üretim - Zamanında Teslim - Zamanında Montaj Stoklu Ve Her Yerde Bulunabilen Yedek Parça İmalat Sürecini Web Sitesi Üzerinden Canlı Takip Etme Olanağı Sevk Edilen Mallarınızı Web Sitemiz Üzerinden Canlı Takip Edebilme Olanağı Ücretsiz Altyapı Hazırlık Projesi Ücretsiz Devreye Alma Ve Test Üretimi Ücretsiz Operatörlük Eğitimi Ve Sertifikası Özel Banka Anlaşmaları İle Vadeli Alım Kolaylığı Leasing Ve Akreditif İle Ticaret Yapma İmkanı 2 + 3 = 5 Yıl Garanti Süresi Dünyanın Her Yerine 72 / 120 Saat Aralığı Müdahale Garantisi.

KURULUM ŞEMASI

kurulum şeması

TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER
Harç Kova Sayısı Ve Kapasitesi Tek Kova / 3 m³ Hidrolik Yağ Tankı Kapasitesi 120 Lt.
Makine Kumanda Şekli Yarı Otomatik Hidrolik Basıncı 120 Bar
Harç Sistemi Kumanda Şekli Tam Otomatik (Tartımlı) Hidrolik Motor Gücü 11 Kw
Üst Vibratör Motor Gücü 0,95 Kw x 2 Adet Tesis Toplam Güç Kullanımı 30 Kw
Alt Vibratör Motor Gücü 0,95 Kw x 2 Adet Min - Max Ürün Yüksekliği 18 cm - 22 cm
Hidrolik Soğutma Kapasitesi 250 Lt / Dk Üretim Alanı Ölçüsü 1500 m²
Dış Şase Boyutları 100 x 150 x 5 mm Kutu Profil Üretim Kapasitesi 100 - 120 Baskı / Saat
Makine Boyutları 235 cm x 495 cm x 220 cm Tesis Toplam Ağırlığı 18.700 Kg

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Vess; Beton Kilit Parke Makinası, Briket Makinası - Bims Makinası, Beton Santralleri ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibari İle Başlamıştır, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş ve 23 Farklı Ülkeye İhracat Gerçekleştirme Başarısı İle Sektörün Lider Firmasıdır...

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail info@vessmakina.com
 
mail Pazartesi - Cumartesi
© 2020 | Tüm Hakları Saklıdır. Her Hakkı Beyazlı Group'a Aittir. Parke Makinası