BLOG


Beton santrali tesisini kurmak isteyen alıcı öncelikle ihtiyacını günlük ve yıllık olarak belirlemeli ve buna uygun kapasiteye sahip beton santralini araştırmalıdır. Uygunluk bakımından iki önemli unsur vardır bunların ilki fiyat olarak uygun ikincisi üretim yapacağı iklime uygunluğu, her alıcı mutlaka fiyat ve kalite dengesini iyi bilmeli ve bu standart da üretim yapan firmaları tercih etmelidir.


Beton santrali üretimi tecrübe birikim isteyen bir iştir. En düşük saatlik 45 m³ üretim yapabilen bir beton santrali yılda minimum 132.000 m³ üretiminin tamamını aynı standart kalitede üretmek zorundadır.


Makine imalatı yapan firmaları üç grupta değerlendirebiliriz. İlk grupta sadece yurt içine satış yapan firmalar, ikinci grupta sadece yurt dışı üretim yapan firmalar üçüncü grupta yurt içi aynı zamanda yurt dışı üretim yapan firmalar olarak gruplanabilir.


Beton santrali almak isteyen alıcı öncelikle üretmek istediği saatlik ve günlük kapasiteyi iyi belirlemelidir. Bu süreci doğru tespitler ile geçtiğinde, ikinci yapması gereken kendisi için doğru ve güvenilir firmayı seçmek olacaktır. Bunu belirlemede önemli kıstaslar vardır.


İletişim Formu

1000 characters left

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Vess; Beton Kilit Parke Makinası, Briket Makinası - Bims Makinası, Beton Santralleri ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibari İle Başlamıştır, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş ve 23 Farklı Ülkeye İhracat Gerçekleştirme Başarısı İle Sektörün Lider Firmasıdır...

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail [email protected]
 
mail Pazartesi - Cumartesi
© 2017 - 2021 | Tüm Hakları Saklıdır. Her Hakkı Beyazlı Group'a Aittir.