HAKKIMIZDA

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Vess; Beton Parke Makinası, Briket Makinası, Beton Santrali Ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibarı İle Başlamıştır. Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeye Başlayan Vess Makine; Ürettiği Beton Santralleri, Kilit Parke Makineleri ve Briket Makineleri Sektöründe Yalnızca Yurt İçi Değil, Yurt Dışı Satışları İle Ülke Ekonomisine Katkıda Bulunmuştur.

VESS MAKİNE VE KALIP SANAYİ Bugün Modern Tesislerinde Her Türlü Beton Santralleri, Kilitli Parke - Briket Bims Makineleri ve Kalıp Üretimine Cevap Verecek Şekilde Ticaret Hayatına Devam Etmektedir. Kısa Zamanda Uluslararası Alanda Faaliyet Göstermeyi Başaran Firmamız Ürettiği Farklı Makina Ve Kalıp Modelleri İle Günümüzde 21 Ülke Pazarına Hitap Etmektedir.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

VESS MAKİNA VE KALIP SANAYİİ; Sektörel Hizmet Etkinliklerini, Evrensel Standartlarda Uygulayarak, Ekonomik Ve Teknolojik Gelişmelerin Takibinde, Müşterilerinden Gelen Talepleri Gözönünde Bulundurarak, Kaliteden Ödün Vermeksizin Güvenilir Üretimler Yapmayı Kendine Amaç Edinmiş Bir Firmadır. Gelişen Teknoloji Doğrultusunda ve Dünya Standartlarında Beton Parke - Briket Makinaları İle Beton Santralleri Üretmeyi Hedefleyen Firmamız;

Günümüzde Yapmış Olduğu; Tasarım, Yedek Parça İmalatı, İşçilik, Montaj Ve Satış Sonrası Hizmetler Olarak Hedeflediği Kalite Standardını Yakalamış, Bilimsel Araştırmalara Önem Vermesi Ve Tecrübeli Personel İstihdam Etmesi Sayesinde Hedeflediği Yurtdışı Pazarında Lider Ve Öncü Kuruluş Olmayı Başarmıştır.

MAKİNA SEKTÖRÜNDEKİ LİDER KİMLİĞİMİZ

Makine Sektöründeki Lider Kimliğimiz İle Ön Plana Çıkardığımız Değerlere Karşı Olan İnancımız, Araştırmacılık, Yenilikçilik ve Yeterlilik İlkeleri Doğrultusunda, Teknolojinin Sunduğu İmkanları Kullanarak, Verilere Dayalı Karar Almamızda Etkili Olmuştur. Toplumsal Sorumluluğun Bilincinde, Saydamlık Anlayışında Olmamız, Hoşgörü ve Dayanışmaya Verdiğimiz Önem İle Çevreye Karşı Sorumluluğumuz Bizi Farklı Kılan Başlıca Etkenlerdir.

Kaynakları Etkin Kullanarak, Sürdürülebilir Büyümeyi Hedef Alıp, Kurumsal Yönetim Anlayışı ile Müşteri Memnuniyetini ve Çalışanların Refahını Gözeterek Vess Makine’yi Geleceğe Taşımak Asıl Hedefimizdir. Bizleri Rakiplerimizden Ayıran En Belirgin Özelliğimiz Mutlu Müşteri Portföyü Oluşturmak İçin Hiç Bir Özveriden Kaçınmamamızdır.

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Vess; Beton Kilit Parke Makinası, Briket Makinası - Bims Makinası, Beton Santralleri ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibari İle Başlamıştır, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş ve 23 Farklı Ülkeye İhracat Gerçekleştirme Başarısı İle Sektörün Lider Firmasıdır...

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail [email protected]
 
mail Pazartesi - Cumartesi
© 2017 - 2021 | Tüm Hakları Saklıdır. Her Hakkı Beyazlı Group'a Aittir.