BLOG

Parke Makinesi

Beyazlı Grup Olarak Kilitli Parke Makinesi İmalatında, Sektöre Vess Markası İle Hizmet Vermekteyiz. Ürettiğimiz Kilitli Parke Makinaları Manuel – Yarı Otomatik Ve Tam Otomatik Olmak Üzere Üç Farklı Otomasyon Şeklinde Satışa Sunulmaktadır. Vess Bünyesinde Üretimi Yapılan Kilitli Parke Makinaları, Proje TasarımMekanik İmalatHidrolik İmalatElektrik OtomasyonAstar - Boya İmalat ve Sevkiyat - Montaj Aşamaları Olmak Üzere 6 Evrede Gerçekleşmektedir. Günümüzde Beton Parke Makinası Sektöründe Özellikle İşe Yeni Başlayan Tüketicilerin Araştırmalarını İnternet Üzerinden Yaptıklarını, Deneyimsiz - Kalite Standardı Olmayan Firmaların Üretimleri Satın Aldıklarını Ve Sonradan Kötü Sürprizlerle Karşılaştıklarını Gözlemledik. Biz Beyazlı Grup Olarak Bugün İnternet Üzerinden Beton Parke Makinası, İkinci El Parke Makinası, Satılık Beton Parke Makinaları, Kilitli Parke Makinası İmalatı, Kilit Parke Taşı Makinası Fiyatları, Beton Parke Makinası, Parke Taşı Makinası, Kilitli Parke Taşı Makinası, Briket Makinesi Gibi Herhangi Bir Kelime Arandığında İmalatını Yaptığımız Tüm Ürünlere Ait Fiyatları, Teknik Şartnameleri İle Birlikte Sonradan Hiçbir Kötü Sürprize Fırsat Vermeyecek Şekilde Yayınlayabilen Şeffaf Bir Firma Olmaya Özen Gösteriyoruz.

parke makinesi blog

Her Yıl 4 Defa Düzenlediğimiz Kampanyalar Sayesinde Yeni Beton Parke Makinası Fiyatlarını İkinci El Parke Makinasından Cazip Hale Getirdik. Ayrıca Üretimini Gerçekleştirdiğimiz Beton Parke Makinalarına Verdiğimiz 2 Yıllık Koşulsuz Garanti Sürecini Tamirat Ve Bakımını Gerçekleştirdiğimiz İkinci El Parke Makinalarında Da Vererek Sektörde Bir İlki Gerçekleştirdik. Tüm Bu Çalışmalarımızın Neticesinde Beton Parke Makinası Sektörüne Ait Gelen Taleplerin Yoğunluğu Bizi İkinci El Parke Makinası İşini Ayrı Bir Firma Çatısı Altında Yaparak, Bu Şekilde Daha Kurumsal, Etkin Ve Kısa Sürede Sonuca Ulaşır Hale Getirmiştir. Diğer faaliyet Alanlarımızdan Biri Olan İkinci El Makine Üzerine Kurduğumuz Presmak Unvanına Sahip Firmamız 2.El Makine Satışını, Tamirini Ve Bakımını Aynı Hassasiyetle Siz Değerli Müşterilerine Çözüm Olarak Sunmuştur. Presmak Gerek Alt Yapı Gerekse Teknolojik Çözümleriyle İkinci El Makinelerinizde Oluşabilecek Teknik Veya Mekanik Sorunlarda Sizlere Bir Telefon Kadar Yakındır. Detaylı Veya Ön Bilgi Almak İsterseniz Bizlerle İletişime Geçebilir Çözüm Odaklı Çalışmalarımız Hakkındaki Detayları Öğrenebilirsiniz.

1 min 16 min 40 min 6 min

 Diğer Briket MakineleriKırma Eleme Tesisleri ve Beton Santralleri Makalelerimizi Linklerin Üzerine Tıklayınca Ulaşabilirsiniz.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
İletişim Formu

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Vess; Beton Kilit Parke Makinası, Briket Makinası - Bims Makinası, Beton Santralleri ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibari İle Başlamıştır, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş ve 23 Farklı Ülkeye İhracat Gerçekleştirme Başarısı İle Sektörün Lider Firmasıdır...

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail info@vessmakina.com
 
mail Pazartesi - Cumartesi
© 2018 | Tüm Hakları Saklıdır. Her Hakkı Beyazlı Group'a Aittir. Pruva Media