BLOG

Briket Makinesi

Vess Markası Altında Üretimlerini Yaptığımız Briket Makineleri, 6 Aşamada Müşterilerimize Ulaşır. Bu Aşamalar Sırasıyla Proje TasarımMekanik İmalatHidrolik İmalatElektrik OtomasyonAstar - Boya İmalat ve Sevkiyat - Montaj'dan Oluşur. Briket Makinesi Kapasitelerimiz Seçeceğiniz Ürüne Göre Değişmektedir. Tam Otomatik Briket MakineleriOtomatik Briket Makineleri ve Yarı Otomatik Briket Makinası Seçeneklerimiz İle Büyük ve Küçük Ölçekli İşletmelerin İhtiyaçlarını Karşılayacak Şekilde Farklı Modellerimiz Mevcuttur.

Ayrıca Müşterilerimizin 2. El Briket Makinesi Talepleri Doğrultusunda 2. El Briket Makinesi Fiyatlarımızı Uygun Seviyelere Getirdik. Yoğun Talep Doğrultusunda Presmak Unvanına Sahip Yeni Markamızı Sadece İkinci El Briket, Parke ve Beton Santralleri Satışı, Tamiri Ve Bakımı Üzerine Kurduk. 

Briket Makinesi İmalatına 10 Yıl Önce Başlayan Firmamız Bugün Tüm Gelişimini Yenilikçi Anlayış Çerçevesinde Teknolojiye En Hızlı Şekilde Ayak Uydurarak Tamamlamış Ve Geleceğe Dönük Çalışmalarına Hız Kazandırmıştır. Bugün Briket Makinesi İmalatında Manuel Briket Makinesi Terimini Tamamen Kaldırarak Yerine Yarı Otomatik Briket Makinelerini Getirdik. Artık Manuel Briket Makinesi Yerine Müşterilerimize Yarı Otomatik Briket Makinelerini Aynı Fiyatla ve Yeni Teknolojiyle Sunmaya Başladık. Briket Fabrikası Kurmak İçin Çok Yüksek Fiyatlarla Karşılaşmanızın Önünü De Kesmiş Olduk. Yarı Otomatik Briket Makinesi Tesisi İle Briket Fabrikası Maliyetlerini Minimize Ettik.

briket makinesi blog

Müşterilerimizden Gelen Briket Nasıl Yapılır Sorusuna Şu Şekilde Açıklık Getirebiliriz. Briket Üretimi Bizlerden Alacağınız Yarı Otomatik, Otomatik Ve Tam Otomatik Briket Makineleriyle Yapabilirsiniz. Otomasyon Olarak Yarı Otomatik Makinelerde İşçi Çalıştırma Sayısı Yüksektir Otomasyon Yükseldikçe Çalışan Personel Sayısı Düşer. Örneğin Tam Otomatik Briket Makinesi Tesislerinde Üretim Hattında İşçiye Gerek Yoktur. Yarı Otomatik Briket Makinesi Tesislerinde Minimum 4 İşçi Çalıştırmak Zorunda Olabilirsiniz.
Fiyat Politikamızı Tamamen Şeffaf Olarak Web Sitemizde Şartnamesiyle Beraber Yayınlayarak Bu Hususta Da Bir İlke İmza Attık Ve Briket Makinesi (Bims Makinesi) Fiyatlarını Sizler İçin Uygun ve Cazip Hale Getirdik. Ayrıca Makinelerimize Verdiğimiz 2+3 Yıllık Garanti İle Ürünlerimize Olan Güvenimizi Üst Seviyeye Çıkardık Bu Bağlamda Teknik Desteğimizi ve Hizmet Sürecimizi 5 Yıla Çıkarmış Olduk.
Üretimin Her Aşamasında Kaliteyi Ve Müşteri Memnuniyetini İlke Edinen Firmamız, Sizlere Hizmet Konusunda Bir Telefon Kadar Yakındır 7/24 Müşteri Hatlarımızı Arayarak Bizlerden Bilgi ve Teknik Destek Alabilirsiniz. Firmamızı Tercih Ettiğiniz İçin Tüm Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz.

7 min 30 min 118 min 158 min

Diğer Parke MakineleriKırma Eleme Tesisleri ve Beton Santralleri Makalelerimizi Linklerin Üzerine Tıklayınca Ulaşabilirsiniz.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
İletişim Formu

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Vess; Beton Kilit Parke Makinası, Briket Makinası - Bims Makinası, Beton Santralleri ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibari İle Başlamıştır, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş ve 23 Farklı Ülkeye İhracat Gerçekleştirme Başarısı İle Sektörün Lider Firmasıdır...

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail info@vessmakina.com
 
mail Pazartesi - Cumartesi
© 2018 | Tüm Hakları Saklıdır. Her Hakkı Beyazlı Group'a Aittir. Pruva Media