Beyazlı Grup Firması Bünyesinde Vess Makine Beton Santrali İmalatını 2007 Yılından Günümüze Kadar Makine Teknolojisini Takip Ve Analiz Ederek Sektörün İhtiyaçlarına Göre Sizlere Yeni Çözümler Sunmaktadır. Beyazlı Grup Firması Bünyesinde Vess Makine Beton Santrali İmalatını 2007 Yılından Günümüze Kadar Makine Teknolojisini Takip Ve Analiz Ederek Sektörün İhtiyaçlarına Göre Sizlere Yeni Çözümler Sunmaktadır. Üretmiş Olduğumuz Beton Santralleri Geliştirilebilir Özellikte Olup Müşterilerimizin Her Dönem İhtiyaçlarını Karşılayabilecek Şekilde Optimize Edilebilirler. Beton Santrali Fiyatları Müşterilerimizin İhtiyacına Göre Farklı Otomasyon Ve Kapasitelerde İmalatı Gerçekleştirilir. İkinci El Beton Santrali Fiyatlarına Göre Firmamızın Üretmiş Olduğu Beton Santrali Maliyeti, Kalite Ölçeğinde Değerlendirildiğinde Sizlere Daha Avantajlı Seçenekler Sunmaktadır. Firmamızın Üretimin De Satılık Beton Santrali Ve Beton Santrali Ekipmanları Uzun Ömürlü Ve 2 Yıl Garantilidir. 

Beton Santrali | Kaliteli beton santrali 60m3 üretim kapasiteli beton santrali Beton Santrali | Hazır beton üretimi yapan beton santrali

Beton Santrali Nedir ?
Belirli Ölçekte Ve Farklı Kalınlıkta Agrega , Üretimi Yapılan Uygun Oranda Eklenen Çimento , Su Ve Beton Katkısını Karıştırarak Beton Elde Eden Sistemdir.
Beton Santrali Nasıl Çalışır ?
Sistem Çalışmaya Dozajlama Yaparak Başlar. Hammadde Bunkeri Altına Konumlanmış Elektronik Tartım Bantı Belirlediğiniz Ölçekteki Agregaları Hammadde Karışım Sırasına Göre Tartarak Bant Üzerine Alır. Aynı Zamanda Ölçeğini Belirlediğiniz Çimento , Su Ve Katkı Tartım İşlemleri Kullanılan Hammadde İçin Özel Üretilmiş Ekipmanlarda Yapılır.

Kaliteli üretim yapabilen beton santrali | Hazır beton üretimi yapan beton santralleri Beton Santral | Beton Santrali | Beton santrali fiyatları

İkinci Aşamada Dozajlama Yapılmış Mamuller Karıştırıcı İçine Aktarılarak Homojen Ve İdeal Karışım Sağlanır. Üretimin Bitiş Aşamada İse Hazırlanmış Karışım Beton Santrali Şutlama Haznesi Altında Bulunan Trans mikser İçine Aktarılır. Bu İşlem Trans miksere Kapasitesi Yada İstenilen Hacimdeki Betonun Yüklenmesi İle Bitmiş Olur.

SAM_0928.jpg
Firmamız 10 Yıllık Tecrübesinin Birikimi Ve Müşterilerinden Aldığı Görüşleri Sektörün İhtiyaçlarına Göre Beton Santrali Ve Briket-Parke Makinelerini Birleştirerek Compact Serisi Makinesini Üreterek Sektörün Öncü Firması Olduğunu Kanıtlamıştır.
Compact Serisi Makineler Her Çeşit Parke, Briket, Bordür, Asmolen, Çim Taşı Ve Hazır Beton Üretimini Ek Bir Ekipman İhtiyacı Duymadan Gerçekleştiren Özel Olarak Tasarlanmış Makinelerdir.

Beton santrali üretim için hazırlanmış beton santrali bunkeri Beton üretimini yapabilmesi için gerekli olan bant, bunker ve silo

Geliştirilebilir Özellikte Olan Compact Makinelerin Diğer Beton Santrali, Parke Ve Briket Makinelerine Göre Bir Çok Avantajı Vardır. Compact Makinelerde, Parke Ve Briket Makinesi, Silo Ve Karışım Mikseri Makine İçin Özel Üretilmiş Stant İle Birlikte Üst Üste Konumlandırılarak Makinenin Üretim Sahasında Ki Kapladığı Alan Minimuma İndirilerek Üretim Sahasını Daha Verimli Kullanmanıza Olanak Sağlar.

Beton santrali üretimi nasıl yapılır Yakın çekim beton santrali üretim parçaları; silo, bant, mikser ve diğer ekipmanlar

Compact Makinelerin En Önemli Avantajı Düşük Enerji İle Çalışabilmesidir. Parke Ve Briket Üretimi İçin Gerekli Ekipmanların Üst Üste Konumlandırılmasıyla Üretimi Yapacak Personelden Kaynaklanan Zaman Kaybı, Hammaddenin Ve Karışımın Makine Kovasına Ulaşabildiği Süreden Dolayı Geçen Süre Sıfıra İnmiştir.

Diğer Parke MakineleriKırma Eleme Tesislerive Briket Makineleri Makalelerimizi Linklerin Üzerine Tıklayınca Ulaşabilirsiniz.