briket.jpg
BRİKET MAKİNESİ KAMPANYA VE FİYATLARI

Düzenlediğimiz Briket Makineleri Kampanyaları Sayesinde Başka Firmaların Ürünlerine Gereksinim Duymaksızın Anahtar Teslimi Tesis Kurabilmenizi Sağlıyoruz. Briket Makinesi İmalatlarımızı: Otomatik Briket Makineleri, Tam Otomatik Briket Makineleri ve Finger Car Sistem Tam Otomatik Briket Makineleri Seçeneklerimiz İle Büyük ve Küçük Ölçekli İşletmelerin İhtiyaçlarını Karşılayacak Şekilde Farklı Model ve Otomasyonlarda Üretiyoruz.

10.000 Kapasiteli Makineler

briket-makinesi-1.jpg briket-makinesi-1.jpg briket-makinesi-1.jpg
Versiyon-1
Versiyon-2 Versiyon-3

Günlük 10.000 Kapasiteli

Otomatik Briket Makinesi

Günlük 10.000 Kapasiteli

Tam Otomatik Briket Makinesi

Günlük 10.000 Kapasiteli

Finger Car Briket Makinesi

KALIP MODELLERİMİZ
PARKE TAŞI BORDÜR ÇİM TAŞI YAĞMUR OLUĞU BRİKET ASMOLEN
PARKE TAŞI bordür çim taşı yağmur oluğu taşı briket taşı asmolen

kapmanya-ust-ress.jpg


NEDEN BİZ ?

İhracata Göre Kurulmuş Altyapı Ve Deneyimli Kadro İle 24 Saat Online Destek Sabit Fiyat Garantisi İle Güvenli Ticaret Her Bütçeye Uygun Ticari Şartlar Tercih Edilen Dilde Müşteri Temsilcisi İle Kolay İletişim Tercih Edilen Dilde Uluslararası Kontrat Kampanyalar Sayesinde Tek Noktadan Ürün Temini Zamanında Üretim - Zamanında Teslim - Zamanında MontajStoklu Ve Her Yerde Bulunabilen Yedek Parça İmalat Sürecini Web Sitesi Üzerinden Canlı Takip Etme Olanağı Sevk Edilen Mallarınızı Web Sitemiz Üzerinden Canlı Takip Edebilme Olanağı Ücretsiz Altyapı Hazırlık Projesi Ücretsiz Devreye Alma Ve Test Üretimi Ücretsiz Operatörlük Eğitimi Ve Sertifikası Özel Banka Anlaşmaları İle Vadeli Alım Kolaylığı Leasing Ve Akreditif İle Ticaret Yapma İmkanı 2 + 3 = 5 Yıl Garanti Süresi Dünyanın Her Yerine 72 / 120 Saat Aralığı Müdahale Garantisi.


 SİPARİŞ VE ÜRETİM AŞAMALARI

Proje Tasarım

 

FABRİKA RESİMLERİ

2-fabrika.jpg


SEVKİYAT RESİMLERİ

3-sevkiyatat.jpg


MONTAJ RESİMLERİ

4-montaj.jpg


 REFERANS RESİMLERİ

5-referans.jpg

Briket Makinesi İmalatına 10 Yıl Önce Başlayan Firmamız Bugün Tüm Gelişimini Yenilikçi Anlayış Çerçevesinde Teknolojiye En Hızlı Şekilde Ayak Uydurarak Tamamlamış Ve Geleceğe Dönük Çalışmalarına Hız Kazandırmıştır. Bugün Briket Makinesi İmalatında Manuel Briket Makinesi Terimini Tamamen Kaldırarak Yerine Yarı Otomatik Briket Makinelerini Getirdik. Artık Manuel Briket Makinesi Yerine Müşterilerimize Yarı Otomatik Briket Makinelerini Aynı Fiyatla ve Yeni Teknolojiyle Sunmaya Başladık. Briket Fabrikası Kurmak İçin Çok Yüksek Fiyatlarla Karşılaşmanızın Önünü De Kesmiş Olduk. Yarı Otomatik Briket Makinesi Tesisi İle Briket Fabrikası Maliyetlerini Minimize Ettik.

Müşterilerimizden Gelen Briket Nasıl Yapılır Sorusuna Şu Şekilde Açıklık Getirebiliriz. Briket Üretimi Bizlerden Alacağınız Yarı OtomatikOtomatik Ve Tam Otomatik Briket Makineleriyle Yapabilirsiniz. Otomasyon Olarak Yarı Otomatik Makinelerde İşçi Çalıştırma Sayısı Yüksektir Otomasyon Yükseldikçe Çalışan Personel Sayısı Düşer. Örneğin Tam Otomatik Briket Makinesi Tesislerinde Üretim Hattında İşçiye Gerek Yoktur. Yarı Otomatik Briket Makinesi Tesislerinde Minimum 4 İşçi Çalıştırmak Zorunda Olabilirsiniz. 
Fiyat Politikamızı Tamamen Şeffaf Olarak Web Sitemizde Şartnamesiyle Beraber Yayınlayarak Bu Hususta Da Bir İlke İmza Attık Ve Briket Makinesi (Bims Makinesi) Fiyatlarını Sizler İçin Uygun ve Cazip Hale Getirdik. Ayrıca Makinelerimize Verdiğimiz 2+3 Yıllık Garanti İle Ürünlerimize Olan Güvenimizi Üst Seviyeye Çıkardık Bu Bağlamda Teknik Desteğimizi ve Hizmet Sürecimizi 5 Yıla Çıkarmış Olduk.