VESS 3.1 TAM OTOMATİK BRİKET MAKİNESİ; 24 Saat Çalışma Esasına Göre Dizayn Edilmiştir. Az Personel İle Yüksek Üretim Kapasitesine Sahiptir. Her Türlü Yedek Parçası Kolaylık İle Bulunabilir. Elektrik Tüketimi Minimum Seviyededir. İstenilen Yere Kolayca Taşınıp Kurulabilir. Sessiz Motor Pompası İle Az Gürültü Çıkarır. Montaj İçin Teknik Yardım Gerektirmez. İnce Agrega İle Üretim Yapıldığından Pürüzsüz Yüzeyli Taşlar Üretir. Önceden Hazırlanmış  Harcı İçine Alarak Üzerine Bağlanan Her Türlü Briket - Asmolen - Straforlu Briket Ve Bahçe Bordürlerin Üretimini Yapabilmektedir. Günlük (8 Saat) 2.750 Adet Briket Üretim Kapasitesine Sahiptir


VESS 3.1 TAM OTOMATİK BRİKET MAKİNE; Kampanyamız ‘’Anahtar Teslimi’’ Komple Tesis Olarak Hazırlanmıştır. Üretim Sahasının Betonlaması Haricinde Hiçbir Ekstra Masraf Gerektirmez. Bu Özelliklerde Olan Bir Tesis İçin Tavsiye Ettiğimiz Kurulum – Dinlendirme Ve Stok Sahası Minimum 1.000 m² Olmalıdır.Çatı Kapatma Zorunluluğu Yoktur.Tavsiye Edilen Üretim Alanı (Beton Zemin) Toplam Sahanın En Az 1/2 Si Oranında  Olmalıdır.

Belirtilen Ekipman Listesi Tavsiye Niteliğindedir Ve Örnek Kurulum Şemasında Numaralar İle Belirtilmiştir. İstemediğiniz Ürünü Çıkarabilir Yada İlave Edebilirsiniz.

 

VESS 3.1 TAM OTOMATİK KAMPANYASI İÇİN TIKLAYINIZ

yapim asamasinda

TEKNİK ÖZELLİKLER

 TEKNİK ÖZELLİKLER
 Kumanda Şekli     Tam Otomatik  Hidrolik Tankı  60 Lt
 Motor Adeti   4 Adet  Hidrolik Basıncı  50 Bar
 Toplam Motor Gücü   4 Kw  Toplam Ağırlık  630 Kg
 Vibrasyon Adeti   Çift Vibro Motor  Dış Ölçüleri  165 x 115 x h : 110 cm
 Vibrasyon Gücü     2 x 450 Kg  Elektrik Kablosu (Soketli)  50 mt
 Vibrasyon Çevrim Süresi   20 Saniye  Personel Sayısı (Üretim İçin)  4 Kişi
 Sıkıştırma Tipi

  Torsiyon (Yay İle Sıkıştırma)

 Üretim Alanı (Tavsiye Edilen)  480 m² (12x40 mt)
Ürettiği Mamüller   18 - 20 cm Yüksekliğinde  Agrega (Tavsiye Edilen)     5 mm

 

DİĞER KAPASİTELERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYINIZ.  

3.1 Yarı Otomatik Briket Makinesi

3.1 Manuel Briket Makinesi