beton-santrali-min.jpg
Beton Santralleri

Beyazlı Grup Firması Bünyesinde Vess Makine Beton Santrali İmalatını 2007 Yılından Günümüze Kadar Makine Teknolojisini Takip Ve Analiz Ederek Sektörün İhtiyaçlarına Göre Sizlere Yeni Çözümler Sunmaktadır. Üretmiş Olduğumuz Beton Santralleri Geliştirilebilir Özellikte Olup Müşterilerimizin Her Dönem İhtiyaçlarını Karşılayabilecek Şekilde Optimize Edilebilirler. Beton Santrali Fiyatları Müşterilerimizin İhtiyacına Göre Farklı Otomasyon Ve Kapasitelerde Değişiklik Gösterebilir. İkinci El Beton Santrali Fiyatlarına Göre Firmamızın Üretmiş Olduğu Beton Santrali Maliyeti, Kalite Ölçeğinde Değerlendirildiğinde Sizlere Daha Avantajlı Seçenekler Sunmaktadır. 

 
Kampanya ve Beton Santralleri Hakkında Genel Bilgi ?
İndirim Kodu : V-2018ESSBS
İletişim : Gökhan ÖZDEMİR +90 549 325 66 67 whatsup.png viber.fw.png allo.fw.png
Garanti 2 Yıl / % 5 Fiyat Farkı İle 5 Yıl
Kapasiteler (8 Saat) 30 m³ - 120 m³ Hazır Beton Üretimi
Sevkiyat :Min. 1  Konteyner 40' Max. 5 Konteyner 40'
Briket Makinesi, Parke Makinesi, Beton Santralleri 
ucretsiz-kurulum.fw.png
SAM_0315.jpg
20130816_110130.jpg

Beton Santralleri Kurulumu ve Teknik Bilgiler ?

Kampanyamız ‘’Anahtar Teslimi’’ Komple Tesis Olarak Hazırlanmıştır. Bu Özelliklerde Olan Bir Tesis İçin Tavsiye Ettiğimiz Kurulum – Dinlendirme Ve Stok Sahası Minimum 1250 m² - 2000  Olmalıdır. Çatı Kapatma Zorunluluğu Yoktur. Hazırlanacak Beton Zemin Toplam Tesis Alanının En Az 1/5 i Oranında Olmalıdır. Toplam Enerji Oranları 22 Kw - 74 Kw Arasındadır. - Makinelerimiz Min. 1 Max. 3 Personel İle Üretim Yapabilir. - 24 Saat Çalışma Sistemine Göre Dizayn Edilmiştirler

Beton Santralleri, Beton Santrali Fiyatları, Yüksek kapasiteli Beton Santralleri

Diğer Kampanyalı Ürünlerimiz
beton-santrali-30m.jpg
beton-santrali-60m.jpg
10.1-briket-makinesi.jpg

90.8% Tercih Edilme Oranı

86.2% Tercih Edilme Oranı

84.3% Tercih Edilme Oranı

5.1-elegance-parke-briket-bordur-makinesi.jpg
beton-santrali-120m.jpg
5.1-avantgarde-briket-parke-bordur-makinesi.jpg

99.2% Tercih Edilme Oranı

83.6% Tercih Edilme Oranı

83.5% Tercih Edilme Oranı

Ekipmanlar
concrete-plant-control-panel.jpg

Elektrik Paneli

Marka: Schneider - Siemens Electric

Menşei: France - Germany

Uluslararası Kalitede Motor, Güçlü İtme Gücü, Düşük Enerji Tüketimi, Ekonomik Kazanç

9.jpg
15871657_1294785570560172_3718031755328876762_n_1.jpg
SAM_0930.jpg
SAM_0929.jpg
SAM_0934.jpg
2_7.jpg
Hizmetlerimiz
20171202_102915.jpg
SAM_3283.jpg

Satış Öncesi Hizmetlerimiz

* Bilgi Alma ve  Ücretsiz Danışmanlık Desteği. 

* Örnek Üretim Testi. 

* Fabrika Ziyareti.

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

* Ücretsiz Operatör ve Personel Eğitimi. 

* 48/72 Saat Arası Hızlı Servis.

* Makine Eğitimi.

Paketleme / Sevkiyat
SAM_0401.jpg

 

           Makine Sevkiyatı
 
Sevkiyat Detayları
  • Garantili Sevkiyat 
  • Profesyonel Sevkiyat Firmaları
  • 1 - 5 HQ Konteyner
  • Dünya Çapında Güvenirlilik
Sertifikalar
iso-sertifika.jpg
ce-sertifika.jpg
faydali-medel.jpg
marka-tescil.jpg
Sektörde Yaşanan Bazı Sorunlara Geliştirdiğimiz Çözümler

* - Ekonomik Fiyat Ve Düşük Yatırım Maliyeti

Sektördeki Diğer Firmaların Yanlızca Yüksek Karlılığı Hedefleyerek, Başlangıçta Gerekli Olmayan Birçok Ekipmanı Satmaya Çalışmalarına Karşı ; Patentli Tasarımlarımızı Geliştirdik. Bu Modelde İmalata Başlamak İçin Gerekli Olmayan Birçok Ekipmanı Çıkararak, Yatırım Maliyetlerinizin Düşük Olmasina, Sonradan Gelecek Taleplere Göre Modüler Ekipmanlarimiz İle Kazandikça Yatirim Yapabilmenize Olanak Sağladik.Ayrica Özel Dizayni Sayesinde, Diğer Üreticilerin Tesislerinde Kullanilmasi Zorunlu Olan Konveyör Bant Ve Çimento Helezonu Gibi Gereksiz Ekipmanlara Bedel Ödemenizin Önüne Geçtik.

* - Yüksek Üretim Kapasitesi 
İşçilik Maliyetini En Çok Etkileyen Konu Olan Üretim Kapasitesi İle İlgili : İmalatda İşlem Sirasına Göre Verilmesi Gereken Komutları Bilgisayar Kontrollü Olacak Şekilde Dizayn Ettik. Bu Sayede İnsan Kontrollü Kumanda Sistemleri İle Kıyaslandığında ; Duraklama, Bekleme Süreleri Ortadan Kalktığı İçin Çok Daha Seri Ve Yüksek Kapasiteli İmalatlar Yapabilmenize Olanak Sağladık.

* - Düşük Enerji Tüketimi – Minimum Sarfiyat 
Üretimde En Büyük Maliyetlerinde Biri Olan Elektrik Sarfiyatı İle İlgili : Makinalarımızda Düşük Akım Çeken Ve Yüksek Performans Sağlayan Özel Motorlar Kullandık. Toplam 26 Kw / 50-60 Hz. Elektrik Sarfiyatı İle Kendi Sınıfında En Düşük Enerji Tüketimi Olan Makinalar Sayesinde Ürün Maliyetlerine Yansıyan Enerji Giderlerini Minumum Seviyeye Çektik. En Yakın Rakibinden 11 Kw Daha Düşük Enerji Sarfiyatı Yapmasını Sağladık.

* - Modüler Yedek Parçaları Sayesinde Geliştirilebilir Ürün Kalitesi
Rakip Firmaların Bunlar Olmazsa İmalata Başlanmaz Diyerek Zoraki Satmaya Çalıştığı Ve İlk Yatırım Maliyetinizin Üst Seviyelere Çıkmasına Neden Olan Birçok Ekipmana Karşı : Baz Model Olarak Alabileceğiniz Ve İhtiyaç Halinde Sisteme Sonradan İlave Edilebilir Opsiyonel - Modüler Ekipmanlar Ürettik.Üstelik Tesisinizi Bu Ekipmanlar Olmasada Sorunsuz Çalışacak Şekilde Tasarladık.Bu Sayede Tesisinize Kazandıkça Yatırım Yapabilme İmkanı Da Sağladık.

* - Her Dilde Kolay Kullanım Sağlayan Otomasyon Programı
Makina Üreticilerinin Sisteme Komut Veren Otomasyon Panolarını Tek Dilde Programlamaları Sebebi İle Kullanıcı Operatörlerin Sisteme Yabancı Bir Dilde Komut Vermeye Çalışmaları Hem Çok Yavaş Üretim Yapmalarına Hemde Hata Oranının Yüksek Olmasına Sebebiyet Vermektedir : Makinelerimizde Kullanılan Panoları Her Ülkenin Dilini İçeren Şekilde Programlamamız Sayesinde , Operatörlerin Sisteme Kolayca Komut Verebilmesine , Basit Tasarımı Sayesinde Hızlı Ve Sorunsuz Üretim Yapılabilmesine Olanak Sağladık.

* - Her Ülkenin Enerji Şartlarında Çalışabilen Elektrik Panoları
Diğer Makine Üreticilerinin Yapmış Olduğu Standart - Tek Tip Elektrik Panolarının, Çalıştırıldığı Ortam Şartlarına Uyum Sağlayamaması, Yada İstenilen Performansı Gösterememesi Nedeni İle Makinelerimiz Doğa Şartlarına Uyumlu , Tozlu Ortamlardan Etkilenmeyen Ve Farklı Enerji Değerlerine Uyum Gösteren Yeni Nesil , Özel Enerji Panolara Geliştirdik : Örneğin Tesisin Kurulacağı Yerde 60 Hz Elektrik Var İse Kurulan Sisteminde Buna Uyumlu Olması Gerekmektedir


whatsapp-mesaj.png