parke-briket-makinesi-bims-makinasi-min.jpg
Briket Makinası - Bims Makinası

Vess Markası Altında Üretimlerini Yaptığımız Briket Makinalari, 6 Aşamada Müşterilerimize Ulaşır. Bu Aşamalar Sırasıyla Proje TasarımMekanik İmalatHidrolik İmalatElektrik OtomasyonAstar - Boya İmalat ve Sevkiyat - Montaj'dan Oluşur. Briket Makinesi Kapasitelerimiz Seçeceğiniz Ürüne Göre Değişmektedir. Tam Otomatik Briket - Bims MakinalariOtomatik Briket  - Bims Makinalari ve Yarı Otomatik Briket - Bims Makinası Seçeneklerimiz İle Büyük ve Küçük Ölçekli İşletmelerin İhtiyaçlarını Karşılayacak Şekilde Farklı Modellerimiz Mevcuttur.

 
Kampanya ve Bims - Briket Makinaları Hakkında Genel Bilgi ?
İndirim Kodu : V-2018ESS
İletişim : Gökhan ÖZDEMİR +90 549 325 66 67 whatsup.png viber.fw.png allo.fw.png
Garanti 2 Yıl / % 5 Fiyat Farkı İle 5 Yıl
Kapasiteler (8 Saat) 2.250 Briket - 24.000 Briket / 350  Parke - 1500 m² Parke
Sevkiyat :Min. 1  Konteyner 40' Max. 4 Konteyner 40'
 
Briket Makinesi, Bims Makinesi, Beton Santralleri 
ucretsiz-kurulum.fw.png
1.jpg 2.jpg

Bims Makinaları  - Briket Makinaları Kurulumu ve Teknik Bilgiler ?

Kurutma Ve Ürün Dinlendirme Odaları Haricinde Hiçbir Ekstra Ekipman Gerektirmez.Bu Özelliklerde Olan Bir Tesis İçin Tavsiye Ettiğimiz Kurulum – Dinlendirme Ve Stok Sahası Minimum 100 m² - 5000 m² Olmalıdır. Çatı Kapatma Zorunluluğu Yoktur. Hazırlanacak Beton Zemin Toplam Tesis Alanının En Az 1/3 Ü Oranında Olmalıdır. Toplam Enerji Oranları22 Kw - 68 Kw Arasındadır. - Makinelerimiz Min. 1 Max. 8 Personel İle Üretim Yapabilir. - 24 Saat Çalışma Sistemine Göre Dizayn Edilmiştirler

Briket Makineleri, Parke Makinaları, Otomatik Briket - Bims Makinaları, Manuel Briket - Bims Makinaları, Tam Otomatik Briket Makineleri ve Beton Santralleri

Ekipmanlar
IMG-20160216-WA0010.jpg
 

Elektrik Paneli

Marka: Schneider - Siemens Electric

Menşei: France - Germany

Uluslararası Kalitede Motor, Güçlü İtme Gücü, Düşük Enerji Tüketimi, Ekonomik Kazanç

Hidrolik Sistem

Marka: Siemens
Menşei: Germany
Uluslararası Kalitede Pompa, Güçlü Hidrolik Basınç, Düşük Enerji Tüketimi, Ekonomik Kazanç

 
hidrolik.jpg
3.jpg
 
4.jpg
 
5.jpg
parke.jpg
 
briket-_parke-bordur_makinasi_20.jpg
 
8.jpg
Diğer Kampanyalı Ürünlerimiz
10.1-briket-makinesi.jpg
 
12.1-briket-makinesi.jpg
 
18.1-briket-makinesi.jpg

91.8% Tercih Edilme Oranı

 

90.2% Tercih Edilme Oranı

 

89.3% Tercih Edilme Oranı

5.1-avantgarde-briket-parke-bordur-makinesi.jpg
 
10.1-finger-car-briket-makinesi.jpg
 
24.1-finger-car-briket-makinesi.jpg

88.2% Tercih Edilme Oranı

 

85.6% Tercih Edilme Oranı

 

85.5% Tercih Edilme Oranı

Hizmetlerimiz
20171202_102915.jpg
 
SAM_1461.jpg

Satış Öncesi Hizmetlerimiz

* Bilgi Alma ve Ücretsiz Danışmanlık Desteği. 

* Örnek Üretim Testi. 

* Fabrika Ziyareti.

 

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

* Ücretsiz Operatör ve Personel Eğitimi. 

* 48/72 Saat Arası Hızlı Servis.

* Makine Eğitimi.

Paketleme / Sevkiyat
SAM_1136.jpg
 
           Makine Sevkiyatı
 
Sevkiyat Detayları
  • Garantili Sevkiyat 
  • Profesyonel Sevkiyat Firmaları
  • 1 - 4 HQ Konteyner
  • Dünya Çapında Güvenirlilik
Sertifikalar
iso-sertifika.jpg
 
ce-sertifika.jpg
 
marka-tescil.jpg
 
faydali-medel.jpg
Sektörde Yaşanan Bazı Sorunlara Geliştirdiğimiz Çözümler

* - Ekonomik Fiyat Ve Düşük Yatırım Maliyeti

Sektördeki Diğer Firmaların Yanlızca Yüksek Karlılığı Hedefleyerek, Başlangıçta Gerekli Olmayan Birçok Ekipmanı Satmaya Çalışmalarına Karşı ; Patentli Tasarımlarımızı Geliştirdik. Bu Modelde İmalata Başlamak İçin Gerekli Olmayan Birçok Ekipmanı Çıkararak, Yatırım Maliyetlerinizin Düşük Olmasina, Sonradan Gelecek Taleplere Göre Modüler Ekipmanlarimiz İle Kazandikça Yatirim Yapabilmenize Olanak Sağladik.Ayrica Özel Dizayni Sayesinde, Diğer Üreticilerin Tesislerinde Kullanilmasi Zorunlu Olan Konveyör Bant Ve Çimento Helezonu Gibi Gereksiz Ekipmanlara Bedel Ödemenizin Önüne Geçtik.

* - Yüksek Üretim Kapasitesi
İşçilik Maliyetini En Çok Etkileyen Konu Olan Üretim Kapasitesi İle İlgili : İmalatda İşlem Sirasına Göre Verilmesi Gereken Komutları Bilgisayar Kontrollü Olacak Şekilde Dizayn Ettik. Bu Sayede İnsan Kontrollü Kumanda Sistemleri İle Kıyaslandığında ; Duraklama, Bekleme Süreleri Ortadan Kalktığı İçin Çok Daha Seri Ve Yüksek Kapasiteli İmalatlar Yapabilmenize Olanak Sağladık.

* - Düşük Enerji Tüketimi – Minimum Sarfiyat
Üretimde En Büyük Maliyetlerinde Biri Olan Elektrik Sarfiyatı İle İlgili : Makinalarımızda Düşük Akım Çeken Ve Yüksek Performans Sağlayan Özel Motorlar Kullandık. Toplam 26 Kw / 50-60 Hz. Elektrik Sarfiyatı İle Kendi Sınıfında En Düşük Enerji Tüketimi Olan Makinalar Sayesinde Ürün Maliyetlerine Yansıyan Enerji Giderlerini Minumum Seviyeye Çektik. En Yakın Rakibinden 11 Kw Daha Düşük Enerji Sarfiyatı Yapmasını Sağladık.

* - Modüler Yedek Parçaları Sayesinde Geliştirilebilir Ürün Kalitesi
Rakip Firmaların Bunlar Olmazsa İmalata Başlanmaz Diyerek Zoraki Satmaya Çalıştığı Ve İlk Yatırım Maliyetinizin Üst Seviyelere Çıkmasına Neden Olan Birçok Ekipmana Karşı : Baz Model Olarak Alabileceğiniz Ve İhtiyaç Halinde Sisteme Sonradan İlave Edilebilir Opsiyonel - Modüler Ekipmanlar Ürettik.Üstelik Tesisinizi Bu Ekipmanlar Olmasada Sorunsuz Çalışacak Şekilde Tasarladık.Bu Sayede Tesisinize Kazandıkça Yatırım Yapabilme İmkanı Da Sağladık.

* - Her Dilde Kolay Kullanım Sağlayan Otomasyon Programı
Makina Üreticilerinin Sisteme Komut Veren Otomasyon Panolarını Tek Dilde Programlamaları Sebebi İle Kullanıcı Operatörlerin Sisteme Yabancı Bir Dilde Komut Vermeye Çalışmaları Hem Çok Yavaş Üretim Yapmalarına Hemde Hata Oranının Yüksek Olmasına Sebebiyet Vermektedir : Makinelerimizde Kullanılan Panoları Her Ülkenin Dilini İçeren Şekilde Programlamamız Sayesinde , Operatörlerin Sisteme Kolayca Komut Verebilmesine , Basit Tasarımı Sayesinde Hızlı Ve Sorunsuz Üretim Yapılabilmesine Olanak Sağladık.

* - Her Ülkenin Enerji Şartlarında Çalışabilen Elektrik Panoları
Diğer Makine Üreticilerinin Yapmış Olduğu Standart - Tek Tip Elektrik Panolarının, Çalıştırıldığı Ortam Şartlarına Uyum Sağlayamaması, Yada İstenilen Performansı Gösterememesi Nedeni İle Makinelerimiz Doğa Şartlarına Uyumlu , Tozlu Ortamlardan Etkilenmeyen Ve Farklı Enerji Değerlerine Uyum Gösteren Yeni Nesil , Özel Enerji Panolara Geliştirdik : Örneğin Tesisin Kurulacağı Yerde 60 Hz Elektrik Var İse Kurulan Sisteminde Buna Uyumlu Olması Gerekmektedir.

whatsapp-mesaj.png
0
0
0
s2smodern
powered by social2s

Bir BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Vess; Beton Kilit Parke Makinası, Briket Makinası - Bims Makinası, Beton Santralleri ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibari İle Başlamıştır, Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeyi Amaç Edinmiş ve 23 Farklı Ülkeye İhracat Gerçekleştirme Başarısı İle Sektörün Lider Firmasıdır...

BİZE ULAŞIN

maps Yanlıca Mahallesi Akoluk Belediye Karşısı Trabzon / Türkiye
 
telefon +90 462 321 07 78
+90 549 325 66 67
 
mail info@vessmakina.com
 
mail Pazartesi - Cumartesi
© 2018 | Tüm Hakları Saklıdır. Her Hakkı Beyazlı Group'a Aittir. Pruva Media