parke-briket-makinesi-bims-makinasi-min.jpg
Parke Makinası ve Bordür Makinası

Vess Markası Altında Üretimlerini Yaptığımız Parke Makineleri ve Bordür Makinaları, 6 Aşamada Müşterilerimize Ulaşır. Bu Aşamalar Sırasıyla Proje TasarımMekanik İmalatHidrolik İmalatElektrik OtomasyonAstar - Boya İmalat ve Sevkiyat - Montaj'dan Oluşur. Parke Makinesi Kapasitelerimiz Seçeceğiniz Ürüne Göre Değişmektedir. Tam Otomatik Parke Makinası - Bordür MakinasıOtomatik Parke Makinası - Bordür Makinası ve Yarı Otomatik Parke Makinası - Bordür Makinası Seçeneklerimiz İle Büyük ve Küçük Ölçekli İşletmelerin İhtiyaçlarını Karşılayacak Şekilde Farklı Modellerimiz Mevcuttur.

 
Kampanya ve Parke - Bordür  Makinaları Hakkında Genel Bilgi ?
İndirim Kodu : V-2018ESSP
İletişim : Gökhan ÖZDEMİR +90 549 325 66 67 whatsup.png viber.fw.png allo.fw.png
Garanti 2 Yıl / % 5 Fiyat Farkı İle 5 Yıl
Kapasiteler (8 Saat) 350  Parke - 1500 m² Parke / 6000 Briket - 24.000 Briket
Sevkiyat :Min. 1  Konteyner 40' Max. 8 Konteyner 40'
 
Briket Makinesi, Parke-Bordür Makinesi, Beton Santralleri 
ucretsiz-kurulum.fw.png

 

1.jpg 2.jpg

Parke - Bordür Makinaları Kurulumu ve Teknik Bilgiler ?

Kurutma Ve Ürün Dinlendirme Odaları Haricinde Hiçbir Ekstra Ekipman Gerektirmez.Bu Özelliklerde Olan Bir Tesis İçin Tavsiye Ettiğimiz Kurulum – Dinlendirme Ve Stok Sahası Minimum 100 m² - 5000 m² Olmalıdır. Çatı Kapatma Zorunluluğu Yoktur. Hazırlanacak Beton Zemin Toplam Tesis Alanının En Az 1/3 Ü Oranında Olmalıdır. Toplam Enerji Oranları22 Kw - 68 Kw Arasındadır. - Makinelerimiz Min. 1 Max. 8 Personel İle Üretim Yapabilir. - 24 Saat Çalışma Sistemine Göre Dizayn Edilmiştirler

Briket Makineleri, Parke Makineleri, Otomatik Parke-Bordür Makinaları, Manuel Parke-Bordür Makinaları, Otomatik Briket Makineleri ve Beton Santralleri

Ekipmanlar
IMG-20160216-WA0010.jpg
 

Elektrik Paneli

Marka: Schneider - Siemens Electric

Menşei: France - Germany

Uluslararası Kalitede Motor, Güçlü İtme Gücü, Düşük Enerji Tüketimi, Ekonomik Kazanç

Hidrolik Sistem

Marka: Siemens
Menşei: Germany
Uluslararası Kalitede Pompa, Güçlü Hidrolik Basınç, Düşük Enerji Tüketimi, Ekonomik Kazanç

 
hidrolik.jpg
3.jpg
 
4.jpg
 
5.jpg
parke-tasi.jpg
 
briket-_parke-bordur_makinasi_20.jpg
 
8.jpg
Diğer Kampanyalı Ürünlerimiz
10.2-parke-makinesi-otomatik.jpg
 
12.2-parke-makinesi.jpg
 
18.2-parke-makinesi.jpg

90.8% Tercih Edilme Oranı

 

86.2% Tercih Edilme Oranı

 

84.3% Tercih Edilme Oranı

5.1-elegance-parke-briket-bordur-makinesi.jpg
 
10.2-parke-makinesi-finger-car.jpg
 
24.2-finger-car-parke-makinesi.jpg

99.2% Tercih Edilme Oranı

 

83.6% Tercih Edilme Oranı

 

83.5% Tercih Edilme Oranı

Hizmetlerimiz
20171202_102915.jpg
 
SAM_1461.jpg

Satış Öncesi Hizmetlerimiz

* Bilgi Alma ve  Ücretsiz Danışmanlık Desteği. 

* Örnek Üretim Testi. 

* Fabrika Ziyareti.

 

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

* Ücretsiz Operatör ve Personel Eğitimi. 

* 48/72 Saat Arası Hızlı Servis.

* Makine Eğitimi.

Paketleme / Sevkiyat
SAM_1136.jpg
 
           Makine Sevkiyatı
 
Sevkiyat Detayları
  • Garantili Sevkiyat 
  • Profesyonel Sevkiyat Firmaları
  • 1 - 8 HQ Konteyner
  • Dünya Çapında Güvenirlilik
Sertifikalar
iso-sertifika.jpg
 
ce-sertifika.jpg
 
faydali-medel.jpg
 
marka-tescil.jpg
Sektörde Yaşanan Bazı Sorunlara Geliştirdiğimiz Çözümler

* - Ekonomik Fiyat Ve Düşük Yatırım Maliyeti

Sektördeki Diğer Firmaların Yanlızca Yüksek Karlılığı Hedefleyerek, Başlangıçta Gerekli Olmayan Birçok Ekipmanı Satmaya Çalışmalarına Karşı ; Patentli Tasarımlarımızı Geliştirdik. Bu Modelde İmalata Başlamak İçin Gerekli Olmayan Birçok Ekipmanı Çıkararak, Yatırım Maliyetlerinizin Düşük Olmasina, Sonradan Gelecek Taleplere Göre Modüler Ekipmanlarimiz İle Kazandikça Yatirim Yapabilmenize Olanak Sağladik.Ayrica Özel Dizayni Sayesinde, Diğer Üreticilerin Tesislerinde Kullanilmasi Zorunlu Olan Konveyör Bant Ve Çimento Helezonu Gibi Gereksiz Ekipmanlara Bedel Ödemenizin Önüne Geçtik.

* - Yüksek Üretim Kapasitesi 
İşçilik Maliyetini En Çok Etkileyen Konu Olan Üretim Kapasitesi İle İlgili : İmalatda İşlem Sirasına Göre Verilmesi Gereken Komutları Bilgisayar Kontrollü Olacak Şekilde Dizayn Ettik. Bu Sayede İnsan Kontrollü Kumanda Sistemleri İle Kıyaslandığında ; Duraklama, Bekleme Süreleri Ortadan Kalktığı İçin Çok Daha Seri Ve Yüksek Kapasiteli İmalatlar Yapabilmenize Olanak Sağladık.

* - Düşük Enerji Tüketimi – Minimum Sarfiyat 
Üretimde En Büyük Maliyetlerinde Biri Olan Elektrik Sarfiyatı İle İlgili : Makinalarımızda Düşük Akım Çeken Ve Yüksek Performans Sağlayan Özel Motorlar Kullandık. Toplam 26 Kw / 50-60 Hz. Elektrik Sarfiyatı İle Kendi Sınıfında En Düşük Enerji Tüketimi Olan Makinalar Sayesinde Ürün Maliyetlerine Yansıyan Enerji Giderlerini Minumum Seviyeye Çektik. En Yakın Rakibinden 11 Kw Daha Düşük Enerji Sarfiyatı Yapmasını Sağladık.

* - Modüler Yedek Parçaları Sayesinde Geliştirilebilir Ürün Kalitesi
Rakip Firmaların Bunlar Olmazsa İmalata Başlanmaz Diyerek Zoraki Satmaya Çalıştığı Ve İlk Yatırım Maliyetinizin Üst Seviyelere Çıkmasına Neden Olan Birçok Ekipmana Karşı : Baz Model Olarak Alabileceğiniz Ve İhtiyaç Halinde Sisteme Sonradan İlave Edilebilir Opsiyonel - Modüler Ekipmanlar Ürettik.Üstelik Tesisinizi Bu Ekipmanlar Olmasada Sorunsuz Çalışacak Şekilde Tasarladık.Bu Sayede Tesisinize Kazandıkça Yatırım Yapabilme İmkanı Da Sağladık.

* - Her Dilde Kolay Kullanım Sağlayan Otomasyon Programı
Makina Üreticilerinin Sisteme Komut Veren Otomasyon Panolarını Tek Dilde Programlamaları Sebebi İle Kullanıcı Operatörlerin Sisteme Yabancı Bir Dilde Komut Vermeye Çalışmaları Hem Çok Yavaş Üretim Yapmalarına Hemde Hata Oranının Yüksek Olmasına Sebebiyet Vermektedir : Makinelerimizde Kullanılan Panoları Her Ülkenin Dilini İçeren Şekilde Programlamamız Sayesinde , Operatörlerin Sisteme Kolayca Komut Verebilmesine , Basit Tasarımı Sayesinde Hızlı Ve Sorunsuz Üretim Yapılabilmesine Olanak Sağladık.

* - Her Ülkenin Enerji Şartlarında Çalışabilen Elektrik Panoları
Diğer Makine Üreticilerinin Yapmış Olduğu Standart - Tek Tip Elektrik Panolarının, Çalıştırıldığı Ortam Şartlarına Uyum Sağlayamaması, Yada İstenilen Performansı Gösterememesi Nedeni İle Makinelerimiz Doğa Şartlarına Uyumlu , Tozlu Ortamlardan Etkilenmeyen Ve Farklı Enerji Değerlerine Uyum Gösteren Yeni Nesil , Özel Enerji Panolara Geliştirdik : Örneğin Tesisin Kurulacağı Yerde 60 Hz Elektrik Var İse Kurulan Sisteminde Buna Uyumlu Olması Gerekmektedir


Beyazlı Grup Olarak Kilitli Parke Makinesi ve Bordür Makinası İmalatında, Sektöre Vess Markası İle Hizmet Vermekteyiz. Ürettiğimiz Kilitli Parke Makinesi ve Bordür Makinası Manuel – Yarı Otomatik Ve Tam Otomatik Olmak Üzere Üç Farklı Otomasyon Şeklinde Satışa Sunulmaktadır. Günümüzde Beton Parke Makinesi ve Bordür Makinası Sektöründe Özellikle İşe Yeni Başlayan Tüketicilerin Araştırmalarını İnternet Üzerinden Yaptıklarını, Deneyimsiz - Kalite Standardı Olmayan Firmaların Üretimleri Satın Aldıklarını Ve Sonradan Kötü Sürprizlerle Karşılaştıklarını Gözlemledik. Biz Beyazlı Grup Olarak Bugün İnternet Üzerinden Beton Parke Makinası, İkinci El Parke MakinasıSatılık Beton Parke MakinalarıKilitli Parke Makinesi İmalatı, Kilit Parke Taşı Makinası FiyatlarıBeton Parke MakinasıParke Taşı MakinasıKilitli Parke Taşı MakinasıBriket Makinesi Gibi Herhangi Bir Kelime Arandığında İmalatını Yaptığımız Tüm Ürünlere Ait Fiyatları, Teknik Şartnameleri İle Birlikte Sonradan Hiçbir Kötü Sürprize Fırsat Vermeyecek Şekilde Yayınlayabilen Şeffaf Bir Firma Olmaya Özen Gösteriyoruz.
whatsapp-mesaj.png