compact-parke-briket-makinesi-beton-santrali-min.jpg
Beton Santralli - Briket - Parke - Bordür Makinesi

24 Saat Çalışma Esasına Göre Dizayn Edilmiştir. Özel Vibro Motorları Sayesinde Yüksek Üretim Kapasitesi İle 2 / 25 cm. Arası Yüksekliği Olan Her Türlü Taş Üretimi Yapabilmenize Olanak Sağlar. Diğer Versiyonlarımızıda İnceleyebilirsiniz EcoClassic - Elegance - Avantgarde Veya Yumurtlayan Diamond Modellerini Tercih Edebilirsiniz.

Neden Compact ?

İmalatını Planladığınız Farklı Mamüller İçin Artık Ayrı Ayrı Makinalar Almanıza Gerek Yok. 
Yeni Nesil Compact Makinalar Sayesinde

Bir İnşaatın Yapılabilmesi İçin Gereken: Hazır Beton - Asmolen - Briket Cinsi Mamüller İle, Beton Parke - Bordür Ve Bahçe Blokları Gibi Mamulleri Aynı Makinayı Kullanarak Üretmenize Olanak Sağlıyoruz. Yıllarca Gerek Kendi Yaptığımız İmalatlarda, Gerek Sektördeki Diğer Firmaların Yaptığı İmalatlarda Kullanıcıların Yaşadığı Tüm Sorunları Arge Bölümümüz İle Oluşturduğumuz Compact Modeli İle Yeni Çözümler Sunduk. Yatırım Bütçenizi Zorlamadan Baz Model Olarak Satın Alacağınız Compact Sistemini İhtiyacınıza Göre Geliştirebilir Şekliyle Dizayn Ettik.

 
Kampanya ve Beton Santrali - Briket - Parke -Bordür Makinesi Hakkında Genel Bilgi ?
İndirim Kodu : V-2018ESSC
Kampanya Fiyatları : 55.000 Euro - 200.000 Euro
İletişim : Gökhan ÖZDEMİR +90 549 325 66 67 whatsup.png viber.fw.png allo.fw.png
Garanti 2 Yıl / % 5 Fiyat Farkı İle 5 Yıl
Kapasiteler (8 Saat) 350  Parke - 600 m² Parke / 5000 Briket - 7.000 Briket
Sevkiyat :Min. 1  Konteyner 40' Max. 8 Konteyner 40'
Briket Makinesi, Parke Makinesi, Beton Santralleri, Compact Parke, Briket Makineleri  ve Beton Santralleri
ucretsiz-kurulum.fw.png

compact-parke-briket-bordur-makinesi.jpg
 
Compact Makineler Kurulum ve Teknik Bilgiler ?

Kurutma Ve Ürün Dinlendirme Odaları Haricinde Hiçbir Ekstra Ekipman Gerektirmez.Bu Özelliklerde Olan Bir Tesis İçin Tavsiye Ettiğimiz Kurulum – Dinlendirme Ve Stok Sahası Minimum 100 m² - 3000 m² Olmalıdır. Çatı Kapatma Zorunluluğu Yoktur. Hazırlanacak Beton Zemin Toplam Tesis Alanının En Az 1/3 Ü Oranında Olmalıdır. Toplam Enerji Oranları 22 Kw - 48 Kw Arasındadır. - Makinelerimiz Min. 1 Max. 6 Personel İle Üretim Yapabilir. - 24 Saat Çalışma Sistemine Göre Dizayn Edilmiştirler

Briket Makineleri, Parke Makineleri, Otomatik Parke Makineleri, Manuel Parke Makineleri, Otomatik Briket Makineleri ve Beton Santralleri

Ekipmanlar
IMG-20160216-WA0010.jpg

Elektrik Paneli

Marka: Schneider - Siemens Electric

Menşei: France - Germany

Uluslararası Kalitede Motor, Güçlü İtme Gücü, Düşük Enerji Tüketimi, Ekonomik Kazanç

Hidrolik Sistem

Marka: Siemens
Menşei: Germany
Uluslararası Kalitede Pompa, Güçlü Hidrolik Basınç, Düşük Enerji Tüketimi, Ekonomik Kazanç

hidrolik.jpg
20171216_100316.jpg
20171216_100324.jpg
20171216_100137.jpg
parke-tasi.jpg
briket-_parke-bordur_makinasi_20.jpg
8.jpg
Diğer Kampanyalı Ürünlerimiz
5.1-elegance-parke-briket-bordur-makinesi.jpg
5.1-eco-briket-parke-bordur-makinesi.jpg
5.1-avantgarde-briket-parke-bordur-makinesi.jpg

99.2% Tercih Edilme Oranı

85.6% Tercih Edilme Oranı

83.5% Tercih Edilme Oranı

Hizmetlerimiz
20171202_102915.jpg
SAM_1461.jpg

Satış Öncesi Hizmetlerimiz

* Bilgi Alma ve  Ücretsiz Danışmanlık Desteği. 

* Örnek Üretim Testi. 

* Fabrika Ziyareti.

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

* Ücretsiz Operatör ve Personel Eğitimi. 

* 48/72 Saat Arası Hızlı Servis.

* Makine Eğitimi.

Paketleme / Sevkiyat
SAM_1136.jpg

 

           Makine Sevkiyatı
 
Sevkiyat Detayları
  • Garantili Sevkiyat 
  • Profesyonel Sevkiyat Firmaları
  • 1 - 6 HQ Konteyner
  • Dünya Çapında Güvenirlilik
Sertifikalar
iso-sertifika.jpg
ce-sertifika.jpg
faydali-medel.jpg
marka-tescil.jpg
Sektörde Yaşanan Bazı Sorunlara Geliştirdiğimiz Çözümler

* - Ekonomik Fiyat Ve Düşük Yatırım Maliyeti

Sektördeki Diğer Firmaların Yanlızca Yüksek Karlılığı Hedefleyerek, Başlangıçta Gerekli Olmayan Birçok Ekipmanı Satmaya Çalışmalarına Karşı ; Patentli Tasarımlarımızı Geliştirdik. Bu Modelde İmalata Başlamak İçin Gerekli Olmayan Birçok Ekipmanı Çıkararak, Yatırım Maliyetlerinizin Düşük Olmasina, Sonradan Gelecek Taleplere Göre Modüler Ekipmanlarimiz İle Kazandikça Yatirim Yapabilmenize Olanak Sağladik.Ayrica Özel Dizayni Sayesinde, Diğer Üreticilerin Tesislerinde Kullanilmasi Zorunlu Olan Konveyör Bant Ve Çimento Helezonu Gibi Gereksiz Ekipmanlara Bedel Ödemenizin Önüne Geçtik.

* - Yüksek Üretim Kapasitesi 
İşçilik Maliyetini En Çok Etkileyen Konu Olan Üretim Kapasitesi İle İlgili : İmalatda İşlem Sirasına Göre Verilmesi Gereken Komutları Bilgisayar Kontrollü Olacak Şekilde Dizayn Ettik. Bu Sayede İnsan Kontrollü Kumanda Sistemleri İle Kıyaslandığında ; Duraklama, Bekleme Süreleri Ortadan Kalktığı İçin Çok Daha Seri Ve Yüksek Kapasiteli İmalatlar Yapabilmenize Olanak Sağladık.

* - Düşük Enerji Tüketimi – Minimum Sarfiyat 
Üretimde En Büyük Maliyetlerinde Biri Olan Elektrik Sarfiyatı İle İlgili : Makinalarımızda Düşük Akım Çeken Ve Yüksek Performans Sağlayan Özel Motorlar Kullandık. Toplam 26 Kw / 50-60 Hz. Elektrik Sarfiyatı İle Kendi Sınıfında En Düşük Enerji Tüketimi Olan Makinalar Sayesinde Ürün Maliyetlerine Yansıyan Enerji Giderlerini Minumum Seviyeye Çektik. En Yakın Rakibinden 11 Kw Daha Düşük Enerji Sarfiyatı Yapmasını Sağladık.

* - Modüler Yedek Parçaları Sayesinde Geliştirilebilir Ürün Kalitesi
Rakip Firmaların Bunlar Olmazsa İmalata Başlanmaz Diyerek Zoraki Satmaya Çalıştığı Ve İlk Yatırım Maliyetinizin Üst Seviyelere Çıkmasına Neden Olan Birçok Ekipmana Karşı : Baz Model Olarak Alabileceğiniz Ve İhtiyaç Halinde Sisteme Sonradan İlave Edilebilir Opsiyonel - Modüler Ekipmanlar Ürettik.Üstelik Tesisinizi Bu Ekipmanlar Olmasada Sorunsuz Çalışacak Şekilde Tasarladık.Bu Sayede Tesisinize Kazandıkça Yatırım Yapabilme İmkanı Da Sağladık.

* - Her Dilde Kolay Kullanım Sağlayan Otomasyon Programı
Makina Üreticilerinin Sisteme Komut Veren Otomasyon Panolarını Tek Dilde Programlamaları Sebebi İle Kullanıcı Operatörlerin Sisteme Yabancı Bir Dilde Komut Vermeye Çalışmaları Hem Çok Yavaş Üretim Yapmalarına Hemde Hata Oranının Yüksek Olmasına Sebebiyet Vermektedir : Makinelerimizde Kullanılan Panoları Her Ülkenin Dilini İçeren Şekilde Programlamamız Sayesinde , Operatörlerin Sisteme Kolayca Komut Verebilmesine , Basit Tasarımı Sayesinde Hızlı Ve Sorunsuz Üretim Yapılabilmesine Olanak Sağladık.

* - Her Ülkenin Enerji Şartlarında Çalışabilen Elektrik Panoları
Diğer Makine Üreticilerinin Yapmış Olduğu Standart - Tek Tip Elektrik Panolarının, Çalıştırıldığı Ortam Şartlarına Uyum Sağlayamaması, Yada İstenilen Performansı Gösterememesi Nedeni İle Makinelerimiz Doğa Şartlarına Uyumlu , Tozlu Ortamlardan Etkilenmeyen Ve Farklı Enerji Değerlerine Uyum Gösteren Yeni Nesil , Özel Enerji Panolara Geliştirdik : Örneğin Tesisin Kurulacağı Yerde 60 Hz Elektrik Var İse Kurulan Sisteminde Buna Uyumlu Olması Gerekmektedir


Firmamız 10 Yıllık Tecrübesinin Birikimi Ve Müşterilerinden Aldığı Görüşleri Sektörün İhtiyaçlarına Göre Beton Santrali Ve Briket-Parke Makinelerini Birleştirerek Compact Serisi Makinesini Üreterek Sektörün Öncü Firması Olduğunu Kanıtlamıştır.
Compact Serisi Makineler Her Çeşit ParkeBriketBordürAsmolenÇim Taşı Ve Hazır Beton Üretimini Ek Bir Ekipman İhtiyacı Duymadan Gerçekleştiren Özel Olarak Tasarlanmış Makinelerdir.
Geliştirilebilir Özellikte Olan Compact Makinelerin Diğer Beton SantraliParke Ve Briket Makinelerine Göre Bir Çok Avantajı Vardır. Compact Makinelerde, Parke Ve Briket Makinesi, Silo Ve Karışım Mikseri Makine İçin Özel Üretilmiş Stant İle Birlikte Üst Üste Konumlandırılarak Makinenin Üretim Sahasında ki Kapladığı Alan Minimuma İndirilerek Üretim Sahasını Daha Verimli Kullanmanıza Olanak Sağlar.
Compact Makinelerin En Önemli Avantajı Düşük Enerji İle Çalışabilmesidir. Parke Ve Briket Üretimi İçin Gerekli Ekipmanların Üst Üste Konumlandırılmasıyla Üretimi Yapacak Personelden Kaynaklanan Zaman Kaybı, Hammaddenin Ve Karışımın Makine Kovasına Ulaşabildiği Süreden Dolayı Geçen Süre Sıfıra İnmiştir. 
whatsapp-mesaj.png