compact-parke-briket-makinesi-beton-santrali.jpg
COMPACT PARKE-BRİKET MAKİNESİ KAMPANYA VE FİYATLARI

Düzenlediğimiz Compact Makine Kampanyaları Sayesinde Başka Firmaların Ürünlerine Gereksinim Duymaksızın Anahtar Teslimi Tesis Kurabilmenizi Sağlıyoruz. Compact Makine İmalatlarımızı: Eco, Classic, Alegance, Avantgarde Briket - Parke Makinesi - Hazır Beton Üretimi ve Yumurtlayan Diamond Briket Makineleri Seçeneklerimiz İle Büyük ve Küçük Ölçekli İşletmelerin İhtiyaçlarını Karşılayacak Şekilde Farklı Model ve Otomasyonlarda Üretiyoruz.

COMPACT MAKİNELER
eco.jpg classic.jpg elegance.jpg
Eco 5.1 Classic 5.1 Elegance 5.1

Günlük 6.000 Briket-Parke

15 m³ Hazır Beton

Yarı Otomatik 

Günlük 6.000 Briket-Parke

15 m³ Hazır Beton

Yarı Otomatik 

Günlük 6.000 Briket-Parke

15 m³ Hazır Beton

Otomatik 


avantgarde.jpg diamond.jpg diamond.jpg
Avantgarde 5.1 Diamond 8.1 Diamond 12.1

Günlük 6.000 Briket-Parke

15 m³ Hazır Beton

Tam Otomatik 

Günlük 8.000 Briket

30 m³ Hazır Beton

Yarı Otomatik

Günlük 12.000 Briket

30 m³ Hazır Beton

Yarı Otomatik 

 

NEDEN COMPACT ?
İmalatını Planladığınız Farklı Mamüller İçin Artık Ayrı Ayrı Makinalar Almanıza Gerek Yok. 
Yeni Nesil Compact Makinalar Sayesinde

Bir İnşaatın Yapılabilmesi İçin Gereken: Hazır Beton - Asmolen - Briket Cinsi Mamüller İle, Beton Parke - Bordür Ve Bahçe Blokları Gibi Mamulleri Aynı Makinayı Kullanarak Üretmenize Olanak Sağlıyoruz. Yıllarca Gerek Kendi Yaptığımız İmalatlarda, Gerek Sektördeki Diğer Firmaların Yaptığı İmalatlarda Kullanıcıların Yaşadığı Tüm Sorunları Arge Bölümümüz İle Oluşturduğumuz Compact Modeli İle Yeni Çözümler Sunduk. Yatırım Bütçenizi Zorlamadan Baz Model Olarak Satın Alacağınız Compact Sistemini İhtiyacınıza Göre Geliştirebilir Şekliyle Dizayn Ettik.

nedenbizustcm.jpg

NEDEN BİZ ?

İhracata Göre Kurulmuş Altyapı Ve Deneyimli Kadro İle 24 Saat Online Destek Sabit Fiyat Garantisi İle Güvenli Ticaret Her Bütçeye Uygun Ticari Şartlar Tercih Edilen Dilde Müşteri Temsilcisi İle Kolay İletişim Tercih Edilen Dilde Uluslararası Kontrat Kampanyalar Sayesinde Tek Noktadan Ürün Temini Zamanında Üretim - Zamanında Teslim - Zamanında MontajStoklu Ve Her Yerde Bulunabilen Yedek Parça İmalat Sürecini Web Sitesi Üzerinden Canlı Takip Etme Olanağı Sevk Edilen Mallarınızı Web Sitemiz Üzerinden Canlı Takip Edebilme Olanağı Ücretsiz Altyapı Hazırlık Projesi Ücretsiz Devreye Alma Ve Test Üretimi Ücretsiz Operatörlük Eğitimi Ve Sertifikası Özel Banka Anlaşmaları İle Vadeli Alım Kolaylığı Leasing Ve Akreditif İle Ticaret Yapma İmkanı 2 + 3 = 5 Yıl Garanti Süresi Dünyanın Her Yerine 72 / 120 Saat Aralığı Müdahale Garantisi.


 SİPARİŞ VE ÜRETİM AŞAMALARI

Proje Tasarım

 

FABRİKA RESİMLERİ

2-fabrika.jpg


SEVKİYAT RESİMLERİ

3-sevkiyatat.jpg


MONTAJ RESİMLERİ

4-montaj.jpg


 REFERANS RESİMLERİ

5-referans.jpg