beton-santrali.jpg
BETON SANTRALİ KAMPANYA VE FİYATLARI

Düzenlediğimiz Beton Santralleri Kampanyaları Sayesinde Başka Firmaların Ürünlerine Gereksinim Duymaksızın Anahtar Teslimi Tesis Kurabilmenizi Sağlıyoruz. Beton Santrali İmalatlarımızı: Sabit Beton Santralleri ve Mobil Beton Santralleri Seçeneklerimiz İle Büyük ve Küçük Ölçekli İşletmelerin İhtiyaçlarını Karşılayacak Şekilde Farklı Model ve Otomasyonlarda Üretiyoruz.

30 - 120 m³ KAPASİTELİ BETON SANTRALLERİ
beton-30.jpg beton-45.jpg beton-60.jpg beton-100.jpg beton-120.jpg
Versiyon-1 Versiyon-2 Versiyon-3 Versiyon-4 Versiyon-5

Saatte 30m³ Kapasiteli

Beton Santrali

Saatte 45m³ Kapasiteli

Beton Santrali

Saatte 60m³ Kapasiteli

Beton Santrali

Saatte 100m³ Kapasiteli

Beton Santrali

Saatte 120m³ Kapasiteli

Beton Santrali


gercekk-beton-santrali.jpg


NEDEN BİZ ?

İhracata Göre Kurulmuş Altyapı Ve Deneyimli Kadro İle 24 Saat Online Destek Sabit Fiyat Garantisi İle Güvenli Ticaret Her Bütçeye Uygun Ticari Şartlar Tercih Edilen Dilde Müşteri Temsilcisi İle Kolay İletişim Tercih Edilen Dilde Uluslararası Kontrat Kampanyalar Sayesinde Tek Noktadan Ürün Temini Zamanında Üretim - Zamanında Teslim - Zamanında MontajStoklu Ve Her Yerde Bulunabilen Yedek Parça İmalat Sürecini Web Sitesi Üzerinden Canlı Takip Etme Olanağı Sevk Edilen Mallarınızı Web Sitemiz Üzerinden Canlı Takip Edebilme Olanağı Ücretsiz Altyapı Hazırlık Projesi Ücretsiz Devreye Alma Ve Test Üretimi Ücretsiz Operatörlük Eğitimi Ve Sertifikası Özel Banka Anlaşmaları İle Vadeli Alım Kolaylığı Leasing Ve Akreditif İle Ticaret Yapma İmkanı 2 + 3 = 5 Yıl Garanti Süresi Dünyanın Her Yerine 72 / 120 Saat Aralığı Müdahale Garantisi.


 SİPARİŞ VE ÜRETİM AŞAMALARI

Proje Tasarım

 

FABRİKA RESİMLERİ

2-fabrika.jpg


SEVKİYAT RESİMLERİ

3-sevkiyatat.jpg


MONTAJ RESİMLERİ

4-montaj.jpg


 REFERANS RESİMLERİ

5-referans.jpg

Beyazlı Grup Firması Bünyesinde Vess Makine Beton Santrali İmalatını 2007 Yılından Günümüze Kadar Makine Teknolojisini Takip Ve Analiz Ederek Sektörün İhtiyaçlarına Göre Sizlere Yeni Çözümler Sunmaktadır. Üretmiş Olduğumuz Beton Santralleri Geliştirilebilir Özellikte Olup Müşterilerimizin Her Dönem İhtiyaçlarını Karşılayabilecek Şekilde Optimize Edilebilirler. Beton Santrali Fiyatları Müşterilerimizin İhtiyacına Göre Farklı Otomasyon Ve Kapasitelerde İmalatı Gerçekleştirilir. İkinci El Beton Santrali Fiyatlarına Göre Firmamızın Üretmiş Olduğu Beton Santrali Maliyeti, Kalite Ölçeğinde Değerlendirildiğinde Sizlere Daha Avantajlı Seçenekler Sunmaktadır. Firmamızın Üretimin De Satılık Beton Santrali Ve Beton Santrali Ekipmanları Uzun Ömürlü Ve 2 Yıl Garantilidir. 
Beton Santrali Nedir ?
Belirli Ölçekte Ve Farklı Kalınlıkta Agrega, Üretimi Yapılan Uygun Oranda Eklenen Çimento, Su Ve Beton Katkısını Karıştırarak Beton Elde Eden Sistemdir.
Beton Santrali Nasıl Çalışır ?
Sistem Çalışmaya Dozajlama Yaparak Başlar. Hammadde Bunkeri Altına Konumlanmış Elektronik Tartım Bantı Belirlediğiniz Ölçekteki Agregaları Hammadde Karışım Sırasına Göre Tartarak Bant Üzerine Alır. Aynı Zamanda Ölçeğini Belirlediğiniz Çimento , Su Ve Katkı Tartım İşlemleri Kullanılan Hammadde İçin Özel Üretilmiş Ekipmanlarda Yapılır. İkinci Aşamada Dozajlama Yapılmış Mamuller Karıştırıcı İçine Aktarılarak Homojen Ve İdeal Karışım Sağlanır. Üretimin Bitiş Aşamada İse Hazırlanmış Karışım Beton Santrali Şutlama Haznesi Altında Bulunan Trans mikser İçine Aktarılır. Bu İşlem Trans miksere Kapasitesi Yada İstenilen Hacimdeki Betonun Yüklenmesi İle Bitmiş Olur.